SON GÜNLERDE ADINI ÇOK DUYUYORDUK ÜNLÜ SUNUCU KENAN İMİRZALIOĞLU'NA KARAR

SON GÜNLERDE ADINI ÇOK DUYUYORDUK ÜNLÜ SUNUCU KENAN İMİRZALIOĞLU'NA KARAR


Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunuculuğunu üstlenen Kenan İmirzalıoğlu, deprem sürecinde AHBAP’ın yanında yer almıştı. ATV’nin yüzü olan ünlü oyuncunun ortak yayına neden çağrılmadığı ortaya çıkmıştı.

Deprem sürecinin başından beri AHBAP Derdeği’nin yanında olan Kenan İmirzalıoğlu, ortak yayın gecesine çağrılmaması ile gündem oldu. Ünlü magazin gazetecisi Birsan Altundaş, ünlü oyuncunun geceye neden çağrılmadığını açıklaması ile gündem oldu. İmirzalıoğlu’nun yarışmadan da ayrılacağı konuşulmaya başlanmıştı..


Kenan İmirzalıoğlu, 18 Haziran 1974 tarihinde Ankara ilinin Balâ ilçesine bağlı Üçem köyünde dünyaya geldi. 12 yaşına kadar da köyde yaşadı. Orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamlayan başarılı oyuncu, yüksek öğrenimini ise İstanbul’da Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik bölümünde tamamladı. 14 Mayıs 2016 tarihinde oyuncu Sinem Kobal ile evlenen Kenan İmirzalıoğlu, şimdilerde fenomen bilgi yarışması olan Kim Milyoner Olmak İster’de sunuculuk görevini üstleniyor. Derviş ve Yasemin adında iki kardeşi bulunur. Baba adı Mustafa, Anne adı ise Yıldız olan Kenan İmirzalıoğlu 12 yaşına kadar Üçem köyünde yaşadı. Aslen Türkmen’dir. Soyu Bozulus Türkmenleri’nin Tabanlı Aşiretine dayanan İmirzalıoğlu 1.92 boyunda olan Kenan İmirzalıoğlu 81 kilo.

Şimdilerde ATV’nin sevilen yarışması Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunuculuğunu yapıyor.

kaynak:defineruhu.com
Son günlerde adını çok duyuyorduk ünlü sunucu kenan imirzalıoğlu'na karar. Ayrıntılar Haberin Detayındadır… HABERİN DEVAMINI OKUMAK İÇİN GÖRSELE DO/KUNUNUZ...


Habere geri dön: SON GÜNLERDE ADINI ÇOK DUYUYORDUK ÜNLÜ SUNUCU KENAN İMİRZALIOĞLU'NA KARAR