MİLYONLARCA ÖĞRENCİYİ İLGİLENDİRİYOR YURTLAR İLE İLGİLİ YENİ KARAR

MİLYONLARCA ÖĞRENCİYİ İLGİLENDİRİYOR YURTLAR İLE İLGİLİ YENİ KARAR

Bakanlık öğrencilerin merak ettiklerini duyurdu: Herhangi bir ücret ödemeyecekler
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, GSB’ye bağlı yurtlardan ayrılan üniversite öğrencilerinin herhangi bir yurt ücreti ödemeyeceklerini açıkladı.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Şubat ayında ve bahar yarıyılı boyunca Gençlik ve Spor Bakanlığı’na (GSB) bağlı yurtlardan ayrılan üniversite öğrencilerinin herhangi bir yurt ücreti ödemeyeceklerini duyurdu.

Herhangi bir ücret ödemeyecekler
İHA’da yer alan habere göre; Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, GSB yurtlarının depremzedelere tahsis edilmesinin ardından yurt ücretlerine ilişkin açıklamada bulundu. Bakan Kasapoğlu, Şubat ayında ve bahar yarıyılında GSB yurtlarından ayrılan üniversite öğrencilerinin herhangi bir ücret ödemelerinin söz konusu olmadığını açıkladı.

Bakan Kasapoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Yurt ücretlerine ilişkin şubat ayında ve bahar yarıyılında yurtta kalmayan öğrencilerimizin elbette herhangi bir ücret ödemeleri söz konusu değildir. Deprem illerinden öğrencilerimiz ise yurtta kalsalar dahi ödeme yapmayacaklardır" ifadelerini kullandı.

kaynak:haber365.com.tr
Milyonlarca öğrenciyi ilgilendiriyor yurtlar ile ilgili yeni karar.. Ayrıntılar Haberin Detayındadır… HABERİN DEVAMINI OKUMAK İÇİN GÖRSELE DO/KUNUNUZ...


Habere geri dön: MİLYONLARCA ÖĞRENCİYİ İLGİLENDİRİYOR YURTLAR İLE İLGİLİ YENİ KARAR