İBRAHİM KALIN'DAN SEÇİM AÇIKLAMASI SİYASİ BİR MUTABAKAT OLMADIKÇA..

İBRAHİM KALIN'DAN SEÇİM AÇIKLAMASI SİYASİ BİR MUTABAKAT OLMADIKÇA..



İbrahim Kalın’dan seçim tarihiyle ilgili dikkat çeken açıklama
Kahramanmaraş’ta meydan gelen depremlerin ardından "2023 seçimleri ne zaman yapılacak?" sorusunun cevabı Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'dan geldi.

Türkiye’yi yasa boğan depremler sonrası seçimlerin ne zaman yapılacağı yönündeki tartışmalar devam ederken Cumhurbaşkanı Sözcüsü İbrahim Kalın, CNN İnternational’a dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Takvime sadık kalınacak
CNN İnternational’dan Becky Andeerson’un programına katılan olan Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın’dan konuyla ilgili dikkat çeken açıklama geldi. Kalın, "Önümüzdeki günlerde aksi yönde bir siyasi mutabakat olmadıkça eğilim, seçimin vaktinde yapılması yönünde" ifadelerini kullandı.

Erdoğan’ın kurmaylarıyla geçtiğimiz hafta seçim takvimi hususunda görüşmelerde bulunduğunu yazan Bloomberg de, bu görüşmeler sonucu 14 Mayıs tarihinin ön planda olduğunu, ancak 18 Haziran tarihinin de masa olduğunu belirtmişti.





kaynak:haber365.com.tr
İbrahim Kalın'dan seçim açıklaması siyasi bir mutabakat olmadıkça.. Ayrıntılar Haberin Detayındadır… HABERİN DEVAMINI OKUMAK İÇİN GÖRSELE DO/KUNUNUZ...


Habere geri dön: İBRAHİM KALIN'DAN SEÇİM AÇIKLAMASI SİYASİ BİR MUTABAKAT OLMADIKÇA..