FLAŞ HABER..EBRU POLAT İFŞA ETTİ BAKIN BAHÇELİ NE İSTEMİŞ

FLAŞ HABER..EBRU POLAT İFŞA ETTİ BAKIN BAHÇELİ NE İSTEMİŞ


Ebru Polat’tan Ne İstemiş Flash TV’de yayınlanan ‘Al Sana Haber’ programının canlı yayında, MHP lideri Bahçeli’nin ‘Sezen Aksu’ eleştirisinin tartışıldığı sırada öyle bir şey söyledi ki.. Gündem oldu.. Bahçelinin ondan istediği şeyi açıkladı..

Ebru Polat’tan Ne İstemiş Moderatörlüğünü ‘Sisi’ lakaplı Seyhan Soylu’nun yaptığı, Flash TV’de yayınlanan ‘Al Sana Haber’ programında pop müzik şarkıcısı Ebru Polat; MHP lideri Bahçeli’nin ‘Sezen Aksu’ eleştirisinin tartışıldığı sırada, “Sayın Başkanımız sağ olsun beni MHP’den vekil aday adayı yapmak istemişti. O kadar büyük sorumluluk alamayacağımı söylemiştim. Erol Köse şahittir buna” diye konuştu.

Polat’ın sözleri sosyal medyada gündem oldu. Flash TV’de yayınlandığı günden beri sosyal medyanın gündeminde olan ‘Al Sana Haber’ programı, bu kez başka bir konuyla gündeme geldi. Moderatörlüğünü ‘Sisi’ lakaplı Seyhan Soylu’nun yaptığı programda, pop müzik şarkıcısı Ebru Polat’ın iddiaları ilgi çekti. Polat, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin grup toplantısında yaptığı ‘Sezen Aksu’ eleştirisinin konu edildiği canlı yayın sırasında, kendisinin MHP’den vekil aday adayı yapmak istendiğini fakat kabul etmediğini öne sürdü. Polat, “Hatta beni Erol Köse’ye götüren de Sayın Başkanımızdır” ifadelerini kullandı.

Polat, yayında şunları söyledi: “Sayın Başkanımız sağ olsun beni MHP’den vekil aday adayı yapmak istemişti. O kadar büyük sorumluluk alamayacağımı söylemiştim. Hatta beni Erol Köse’ye getiren de Sayın Başkanımızdır. ‘Bak bu kızımız sanatçı olmak istiyor, yardımcı ol’ diye getiren… Erol Köse bilir, şahittir buna.”

kaynak:new.kiralık.online
Ebru polat ifşa etti bakın bahçeli ne istemiş.. Ayrıntılar Haberin Detayındadır… HABERİN DEVAMINI OKUMAK İÇİN GÖRSELE DO/KUNUNUZ...


Habere geri dön: FLAŞ HABER..EBRU POLAT İFŞA ETTİ BAKIN BAHÇELİ NE İSTEMİŞ