BİR ÇINARI DAHA KAYBETTİK DUAYEN OYUNCU HAYATA VEDA ETTİ

BİR ÇINARI DAHA KAYBETTİK DUAYEN OYUNCU HAYATA VEDA ETTİÜnlü oyuncu Barbara Bosson 83 yaşında hayatını kaybetti
"Hill Street Blues" dizisindeki Fay Furillo rolüyle tanınan Emmy adayı oyuncu Barbara Bosson'dan acı haber geldi. Bosson, Los Angeles'ta 83 yaşında hayatını kaybetti.


'Hill Street Blues' dizisinde 1981-1986 yılları arasında canlandırdığı 'Fay Furillo' rolü ile art arda beş kez Primetime Emmy Ödülleri'ne aday gösterilen ABD'li aktris Barbara Bosson, 83 yaşında hayatını kaybetti.

"SONSUZA DEK KALBİMİZDE"

Barbara Bosson'ın ölüm haberini oğlu Jesse Bocho, "Sonsuza dek kalbimizde. Seni seviyorum anne..." sözleriyle duyurdu.

'Sad Song of Hill Street' dizisindeki rolüyle üst üste beş kez Emmy Ödülü'ne aday gösterilen Bosson, kariyerine 1968 yılında Steven McQueen'in başrol oyuncusu olduğu 'Bullit' filmiye başlamıştı.

Daha sonra televizyona yönelen oyuncu, polisiye dizi 'Mannix'te boy göstermişti. Ardından 'Private Eye' ile adından söz ettiren Bosson, son yıllarda ise 'NYPD Blue', 'Lois & Clark: The New Adventures of Superman', 'Total Security', 'Murder One: Diary of a Serial Killer' gibi projelerde rol almıştı.

kaynak:sabah.com.tr
Bir çınarı daha kaybettik duayen oyuncu hayata veda etti.. Ayrıntılar Haberin Detayındadır… HABERİN DEVAMINI OKUMAK İÇİN GÖRSELE DO/KUNUNUZ...


Habere geri dön: BİR ÇINARI DAHA KAYBETTİK DUAYEN OYUNCU HAYATA VEDA ETTİ