BARTIN VALİSİ GÖÇÜKTE KAÇ KİŞİ KALDIĞINI AÇIKLADI!

BARTIN VALİSİ GÖÇÜKTE KAÇ KİŞİ KALDIĞINI AÇIKLADI!

Son dakika bilgisine göre Bartın'ın Amasra ilçesinde maden ocağında patlama meydana geldi.

Bartın Amasra'da maden ocağında patlama! Bartın Valisi son durumu aktardı

Bartın Valiliği tarafından yapılan açıklamaya göre patlama, saat 18.15 sıralarına eksi 300 kotunda gerçekleşti. Patlama nedeniyle bölgeye çok sayıda ekip sevk edilirken Bartın Valisi Nurtaç Arslan, yer altında 49 işçinin olduğunu bildirdi. AFAD, patlamanın trafo kaynaklı olduğunu duyurdu. Bartın Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından patlamaya ilişkin soruşturma başlatıldı.

Son dakika haberleri... Bartın'ın Amasra ilçesinde, Türkiye Taşkömürü Kurumu Amasra Müessese Müdürlüğü'nde, yeraltında patlama meydana geldi. Olay yerine AFAD, itfaiye ve çok sayıda sağlık ekibi sevk edildi.

Amasra ilçesinde, Türkiye Taşkömürü Kurumu Amasra Müessese Müdürlüğü'nde yeraltında patlama meydana geldi.

ÇOK SAYIDA EKİP SEVK EDİLDİ

Olay yerine AFAD, itfaiye ve çok sayıda sağlık ekibi sevk edildi. Bartın Valisi Nurtaç Arslan bir patlama olduğunu, patlamanın neden kaynaklı olduğunun henüz net olmadığını söyledi.

VALİLİKTEN AÇIKLAMA!

Valilikten de açıklama geldi. Açıklamada patlamanın nedeni ile ilgili henüz kesin bir nedenin belirlenmediği belirtildi.

Kaynak: www.sabah.com.tr
Kayseri’de düşündüren tablo: Son 11 yılın rekoru kırıldı..Ayrıntılar Haberin Detayındadır… HABERİN DEVAMINI OKUMAK İÇİN GÖRSELE DO/KUNUNUZ...Kayseri’de düşündüren tablo: Son 11 yılın rekoru kırıldıCHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Kayseri’de Son 11 ayda bin 469 esnafın sicil terk işlemi yaptığını ve bunun son 11 yılın rekoru olduğunu söyledi. Arık, “Kayseri’de artık çarklar dönmüyor” diye konuştu.Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu’nun (TESK) açıkladığı raporun Kayseri bölümü dikkat çekti. TESK verilerine göre, Kasım ayında 132, 11 ay içinde ise son 11 yılın rekoru kırılarak, 1469 esnaf sicil terk işlemi yaptı.“SOKAKTA DURUM İÇLER AÇISI”Bu rakamların son derece düşündürücü olduğunu vurgulayan CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık,...

Habere geri dön: Kayseri’de düşündüren tablo: Son 11 yılın rekoru kırıldı